onestate.info

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Timon i Pumba / Timon and Pumbaa (1995-1998) S07E15 Lizanie karaluchów przez sz...dodany: 15/09/2011

Gatunek:
Timon i Pumba / Timon and Pumbaa (1995-1998)
Data Dodania:
15/09/2011
Wyświetleń:
1660
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły serialu):

Serial opowiada o przygodach dwójki "najlepsiejszych" przyjaciół, bohaterów filmu "Król Lew", surykatce Timonie i guźcu Pumbie. Gościnnie pojawiają się również inne zwierzęta z "Króla Lwa", np. Rafiki czy Simba, a także całkiem nowe postacie, jak Gwint (człowiek, wcielający się w postać czarnego charakteru danego odcinka, jest np. bandytą, kucharzem próbującym ugotować nowego przyjaciela Timona i Pumby, łowcą zwierząt, poszukiwaczem złota itd.), krokodyl Pumba Junior, klub bobrów Tedów, węże z amazońskiej dżungli, gorylica, która chce zostać matką Timona i Pumby, ogromna orlica i jej pisklę, które Timon musi nauczyć latać, a także wiele innych, ciekawych zwierzaków, które w połączeniu z dwójką głównych bohaterów stwarzają grono naprawdę zabawnych, niepowtarzalnych postaci. Świetny serial komediowy w disney'owskim stylu, przesiąknięty specyficznym poczuciem humoru, z pewnością spodoba się każdemu, nie tylko maluchowi.Timon i Pumba / Timon and Pumbaa (1995-1998) S07E15 Lizanie karaluchów przez sz...dodany: 15/09/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18210 Online:18 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze onestate.info. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis onestate.info nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.