onestate.info

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Człowiek Kolos / 45 Stone Virgin (2009) Lekt...dodany: 15/02/2011

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
15/02/2011
Wyświetleń:
2430
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Bohater dokumentu, David Smith, jeszcze 4 lata temu ważył 286 kilogramów i wciąż nie miał umiarkowania w jedzeniu. Lekarze ostrzegali go, że może nie dożyć 30. urodzin. Mężczyzna podjął leczenie i stracił 178 kilogramów. Dziś jest zdrowy, sprawny i robi wszystko, aby nadrobić stracone lata. Okazuje się, że pod warstwą zbędnego tłuszczu krył się łagodny, przystojny młody człowiek, który teraz szuka miłości. Niestety, David nie wie, od czego ma zacząć. Autorzy towarzyszą mu podczas kolejnych randek w ciemno. Razem z nim bierzemy udział w sesjach z psychologami. Przyglądamy się też, w jak sposób prowadzi poszukiwania na internetowych witrynach towarzyskich.


Człowiek Kolos / 45 Stone Virgin (2009) Lekt...dodany: 15/02/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:21 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze onestate.info. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis onestate.info nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.