onestate.info

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Święto piwa - Beerfest (2006)dodany: 03/05/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
03/05/2010
Wyświetleń:
2322
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Film przedstawia historię dwójki braci, którzy po śmierci dziadka, zostali nakłonieni przez prababcię do dokończenia tradycji rodzinnej, polegającej na rozsypaniu prochów zmarłego podczas niemieckiego święta piwa, znanego pod nazwą - Oktoberfest. Trafiają tam zaprowadzeni przez znajomego rodziny na nieoficjalne, lecz bardziej widowiskowe święto - Beerfest. Po upokorzeniu i zszarganiu imienia ich rodziny poprzez niemieckich wielokrotnych mistrzów zawodów piwnych postanawiają się zemścić, wracają do USA, by zebrać grupę największych pijaków i wystartować w przyszłorocznych zawodach.


Święto piwa - Beerfest (2006)dodany: 03/05/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18214 Online:22 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze onestate.info. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis onestate.info nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.