onestate.info

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Ambitni / Les Ambitieux (2006) (2006) lektordodany: 18/03/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
18/03/2010
Wyświetleń:
2251
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Historia Juliena, młodego i ambitnego pisarza, który marzy, by zaistnieć na literackim parnasie, stąd jego decyzja o przeprowadzce do Paryża. Tam ma romans z wpływową redaktorką Judith Zahn, która przekonuje go, że nie ma talentu do pisania. Julien znajduje pamiętnik jej ojca rewolucjonisty. Postanawia wykorzystać go w swojej nowej książce. Kiedy Judith odnajduje rękopis, kategorycznie zabrania wydania książki. Julien jednak jej nie słucha, a książka odnosi wielki sukces.


Ambitni / Les Ambitieux (2006) (2006) lektordodany: 18/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18210 Online:26 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze onestate.info. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis onestate.info nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.