onestate.info

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Wycieczka Szkolna dodany: 13/02/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
13/02/2010
Wyświetleń:
2848
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Hiszpańska wersja komedii o dorastaniu, w stylu amerykańskiego "American Pie". Jaime Jordi Vilches, syn właściciela zakładu pogrzebowego, nie jest zbyt popularną osobą w klasie, wręcz nikt nie zwraca na niego uwagi. Koniec roku szkolnego przynosi jednak zmiany. Klasa musi zdecydować, gdzie pojedzie na wycieczkę. Wszystkie oczy są zwrócone na Jaimiego, którego głos jest w sumie decydującym, dokąd pojadą. Jest to dla niego okazja, by w końcu zaistnieć, znaleźć przyjaciół, czy umówić się z wymarzoną dziewczyną - Martą Aida Folch. Rozdarty między dwa stronnictwa Jaime, działa na dwa fronty. Czy zdobędzie w końcu przyjaciół? Czy spotka miłość? Czy klasa pojedzie na wycieczkę?


Wycieczka Szkolna dodany: 13/02/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:16 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze onestate.info. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis onestate.info nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.