onestate.info

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Daredevil (2003) lektordodany: 07/03/2010

Gatunek:
Akcja
Data Dodania:
07/03/2010
Wyświetleń:
2327
Komentarzy:
1
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Przykrym zbiegiem okoliczności osierocony chłopiec Matt Murdock zostaje oślepiony przez odpady radioaktywne. Jak się okazuje podczas tego wypadku chłopiec zostaje także quot;mimochodemquot; obdarzony zdolnościami, jakie można określić mianem quot;cudownego zmysłuquot;, który pozwala mu quot;widziećquot; dużo dalej niż inni ludzie. Wiele lat później Matt będąc już dorosłym mężczyzną pracuje w wymiarze sprawiedliwości jako prawnik. Jak się okazuje nie zapomniał o swoich szczególnych zdolnościach i po pracy, wieczorami... odsłania swoją druga tożsamość i przemierza sąsiedztwa Hell's Kitchen i Nowego Jorku jako zamaskowany, nieustraszony Daredevil - walczący o sprawiedliwość, której nie znajduje na codzień w budunku sądu.


Daredevil (2003) lektordodany: 07/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • dariuszek44: Niezłe zdjęcia miasta nocą, fajna muza. Pojedyncze sceny(np.walka w katedrze) i to że czas przy tym szybko mija. (2011-04-02 o godz. 16:58:45)

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18210 Online:19 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze onestate.info. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis onestate.info nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.